Důchodové pojištění

Důchodové pojištění je druh pojištění pro případ dožití. Klient si dopředu sjedná pevně danou výši vyplácené doživotní renty, kterou začne dostávat po odchodu do penze. Nebo si nechá všechny naspořené peníze vyplatit jednorázově. Protože se díky lékařské péči začal průměrný věk výrazně zvyšovat, pojišťovny velmi omezily nabídku tohoto druhu pojištění. Jako připojištění si můžete zvolit pojištění pro případ smrti, úraz apod. Toto pojištění také nenabízí každá pojišťovna.

Neváhejte zavolat našeho analytika na telefonu, nebo nám napište. Rádi vám pomůžeme ušít životní pojištění na míru, tak aby vás to stálo minimum peněz při zajištění maximální pojistné ochrany. A pamatujte! Pracujeme nezávisle a naším jediným kritériem jste Vy spokojený klient. Kterému poskytuje služby nezávislé na jakékoli pojišťovně či finanční instituci a proto nejvýhodněji. Což je i naše motto: Poskytneme vám služby nezatížené závislostí.

 

Kalkulačka.eu vám pomůže zorientovat se v pojištění a financích online. Reality.name vám pomohou s najitím toho správného domy nebo bytu.

Sjednejte si online pojištění se slevami a výhodami: nejlevnější zákonné pojištění vašeho automobiluPovinné ručení, vyberte si z nabídky penzijních fondů to nejlepší Penzijní připojištění jako zajištění na stáří, pro vaše cestovatelské vášně najděte nejlevnější Cestovní pojištění, pro zabezpečení klidu při trávení volného času si zvolte Úrazové pojištění, a pro klid a udržení štěstí rodinné pohody si zvolte Životní pojištění pro živitele rodiny, pokud občas bouráte nebo jsou u vás časté krádeže či živelní události zvolte si pro vaše vozidlo levné Havarijní pojištění, domácnost rychle a výhodně pojistíte zde: Pojištění domácnosti, než přijít o miliony korun na zničené nemovitosti, to je lepší ji mít pojištěnu na Pojištění nemovitosti, je možné, že např. sousedovi nechtěně způsobíte škodu. nač dělat zlou krev. Jednodušší je za pár stovek sjednat Pojištění odpovědnosti za škodu, ze zákona povinné i nepovinné, ale nejlevnější Pojištění vozidel sjednáte pod odkazem, Životní pojištění, které zajistí vaší rodinu v případě smrti.