Investiční životní pojištění

Je to rovněž rezervotvorný typ pojištění, který je kombinací krytí rizik a zhodnocení vložených peněz. Na rozdíl od kapitálového pojištění se však liší aktivita se kterou pojištěný spravuje a ovlivňuje své vložené prostředky. U tohoto typu pojištění si klient volí nejen fondy, do kterých se peníze investují ale i poměr v jakém se peníze mezi fondy investují. Fondy se liší mírou rizika a výší zhodnocení. Proto můžete mít na konci u tohoto investičního pojištění výrazně více či výrazně méně než klient, který zvolil kapitálové životní pojištění. Protože zde není výše zhodnocení na rozdíl od kapitálového životní pojištění garantováno. Zde si zvolíte určitou investiční strategii, kterou můžete podle vývoje na finančních trzích přizpůsobovat. Můžete rovněž vkládat mimořádné pojistné částky a dělat změny ve výši pojistného. Klient má vedený individuální účet a v případě smrti je vyplacena pojistná částka nebo současná hodnota na účtu, nebo obojí. V případě dožití získáte hodnotu na individuálním účtu. Můžete si vybrat z široké nabídky připojištění. Nutno podotknout z našich zkušeností, že 90% klientů toto „ovlivňování“ přestane po určité době bavit a stanou se velmi pasivními, tzn. my doporučujeme zvolit od počátku kapitálové ŽP, protože investičnímu ŽP se musíte stále věnovat, sledovat trendy, hlídat fondy, kam investují atd.. a to dlouhodobě vydrží málokdo.

Kalkulačka.eu vám pomůže zorientovat se v pojištění a financích online. Reality.name vám pomohou s najitím toho správného domy nebo bytu.

Sjednejte si online pojištění se slevami a výhodami: nejlevnější zákonné pojištění vašeho automobiluPovinné ručení, vyberte si z nabídky penzijních fondů to nejlepší Penzijní připojištění jako zajištění na stáří, pro vaše cestovatelské vášně najděte nejlevnější Cestovní pojištění, pro zabezpečení klidu při trávení volného času si zvolte Úrazové pojištění, a pro klid a udržení štěstí rodinné pohody si zvolte Životní pojištění pro živitele rodiny, pokud občas bouráte nebo jsou u vás časté krádeže či živelní události zvolte si pro vaše vozidlo levné Havarijní pojištění, domácnost rychle a výhodně pojistíte zde: Pojištění domácnosti, než přijít o miliony korun na zničené nemovitosti, to je lepší ji mít pojištěnu na Pojištění nemovitosti, je možné, že např. sousedovi nechtěně způsobíte škodu. nač dělat zlou krev. Jednodušší je za pár stovek sjednat Pojištění odpovědnosti za škodu, ze zákona povinné i nepovinné, ale nejlevnější Pojištění vozidel sjednáte pod odkazem, Životní pojištění, které zajistí vaší rodinu v případě smrti.