Kapitálové životní pojištění

Je rezervotvorný typ pojištění, jehož příspěvky si můžete odečíst od základu daně. Tento typ je vhodné využít dlouhodobě jako spoření na penzi. V době kdy jste ekonomicky činní vám a vašim blízkým zajistí potřebnou ochranu pro výpadek příjmů v případě nešťastné události. V případě dožití a tedy ve vašem téměř důchodovém věku vám zaručuje pravidelnou doživotní rentu, nebo si můžete nechat vyplatit jednorázovou výplatu naspořených peněz navýšenou o podíl na zisku. Pokud pojištěný zemře během placení pojištění, dědicové nebo oprávněné osoby dostanou naspořenou částku od pojišťovny. V tomto typu pojištění je pojištěný pasivní co se týče možnosti ovlivňování toho, kam naspořené prostředky směrovat. Pro ty kdo chtějí aktivně ovlivňovat způsob investování spořící složky pojištění, tak pro ty je zde investiční životní pojištění. Kapitálové životní pojištění garantuje rozsah minimálního zhodnocení peněz ve spořící složce pojištěnce.

 

Kalkulačka.eu vám pomůže zorientovat se v pojištění a financích online. Reality.name vám pomohou s najitím toho správného domy nebo bytu.

Sjednejte si online pojištění se slevami a výhodami: nejlevnější zákonné pojištění vašeho automobiluPovinné ručení, vyberte si z nabídky penzijních fondů to nejlepší Penzijní připojištění jako zajištění na stáří, pro vaše cestovatelské vášně najděte nejlevnější Cestovní pojištění, pro zabezpečení klidu při trávení volného času si zvolte Úrazové pojištění, a pro klid a udržení štěstí rodinné pohody si zvolte Životní pojištění pro živitele rodiny, pokud občas bouráte nebo jsou u vás časté krádeže či živelní události zvolte si pro vaše vozidlo levné Havarijní pojištění, domácnost rychle a výhodně pojistíte zde: Pojištění domácnosti, než přijít o miliony korun na zničené nemovitosti, to je lepší ji mít pojištěnu na Pojištění nemovitosti, je možné, že např. sousedovi nechtěně způsobíte škodu. nač dělat zlou krev. Jednodušší je za pár stovek sjednat Pojištění odpovědnosti za škodu, ze zákona povinné i nepovinné, ale nejlevnější Pojištění vozidel sjednáte pod odkazem, Životní pojištění, které zajistí vaší rodinu v případě smrti.