Nabídka pro firmy, zaměstnavatele a živnostníky

Stále více firem využívá podpory státu v oblasti daní a motivuje své zaměstnance pomocí produktů životního pojištění a nebo penzijního připojištění. Pokud chcete motivovat i Vy čtěte dále.

Pokud je zvolíte je to pro vás výhodnější než kdybyste vašim pracovníkům dávali vyšší odměny. A má to pro vás i tu výhodu, že pokud dobře zvolíte formát životního pojištění, zaměstnanci od vás nebudou tak lehce odcházet, protože se třeba nebudou jen tak chtít vzdát životní pojistky, na kterou jim platíte a která by jejich odchodem notně ztratila na lesku.. Proto jde i o produkt díky němuž si můžete udržet schopné zaměstnance. Kontaktujte nás a uvidíte.

Vy jako firma si příspěvek na životní pojištění můžete do určité výše uplatnit jako daňový náklad a zaměstnanci si ho při splnění podmínek nezdaňují, takže je to lepší než kdybyste jim o stejnou částku např. zvýšily mzdu.

Kalkulačka.eu vám pomůže zorientovat se v pojištění a financích online. Reality.name vám pomohou s najitím toho správného domy nebo bytu.

Sjednejte si online pojištění se slevami a výhodami: nejlevnější zákonné pojištění vašeho automobiluPovinné ručení, vyberte si z nabídky penzijních fondů to nejlepší Penzijní připojištění jako zajištění na stáří, pro vaše cestovatelské vášně najděte nejlevnější Cestovní pojištění, pro zabezpečení klidu při trávení volného času si zvolte Úrazové pojištění, a pro klid a udržení štěstí rodinné pohody si zvolte Životní pojištění pro živitele rodiny, pokud občas bouráte nebo jsou u vás časté krádeže či živelní události zvolte si pro vaše vozidlo levné Havarijní pojištění, domácnost rychle a výhodně pojistíte zde: Pojištění domácnosti, než přijít o miliony korun na zničené nemovitosti, to je lepší ji mít pojištěnu na Pojištění nemovitosti, je možné, že např. sousedovi nechtěně způsobíte škodu. nač dělat zlou krev. Jednodušší je za pár stovek sjednat Pojištění odpovědnosti za škodu, ze zákona povinné i nepovinné, ale nejlevnější Pojištění vozidel sjednáte pod odkazem, Životní pojištění, které zajistí vaší rodinu v případě smrti.